Policjanci z Raszyna zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież mieszkaniową. 27-latek wykorzystał zauroczenie swoją osobą 17-latki i podczas wakacji dziewczyny z rodzicami, okradł ich dom. Sebastian S.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z Raszyna zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież mieszkaniową. 27-latek wykorzystał zauroczenie swoją osobą 17-latki i podczas wakacji dziewczyny z rodzicami, okradł ich dom. Sebastian S. usłyszał już zarzuty, a funkcjonariusze odzyskali rzeczy o wartości 5 tysięcy złotych.

Przygoda życia 17-letniej Nikoli rozpoczęła się w sierpniu 2007r., kiedy to na jednym z warszawskich basenów poznała Sebastiana S. Gdy zaczęli się regularnie spotykać dziewczyna odkryła, że jej sympatia jest narkomanem. To jednak nie przeszkodziło jej w kontynuowaniu znajomości. Postanowiła, że pomoże mu zerwać z nałogiem.

W czerwcu tego roku Nikola wraz z rodziną wyjeżdżała na wakacje. W tajemnicy przed rodzicami dziewczyna pozostawiła Sebastianowi pod wycieraczką klucze do mieszkania. Zdradziła mu także kod alarmu zabezpieczającego dom. Jakież było jej zdziwienie, gdy po powrocie okazało się, że zniknął laptop oraz biżuteria matki. Od razu przyznała rodzicom, że udostępniła chłopakowi klucze. Udała się również do jego miejsca zamieszkania na warszawskiej Ochocie, gdzie znalazła dwa kwity lombardowe: pierwszy na użyczony przez nią telefon komórkowy, a drugi na pierścionki i bransoletki.

Mając w ręku dowody, wspólnie z matka dziewczyna udała się do komisariatu. W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze zatrzymali 27-latka, który wskazał, u kogo jest ukradziony komputer. Ponadto odzyskali część zrabowanej biżuterii. Do właścicieli wróciły przedmioty o łączne wartości 5000 złotych.

Sebastian S. usłyszał zarzuty. Jednakże z uwagi na stan zdrowia sprawcy, lekarze nie wydali zgody na umieszczenie go w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Jest to osoba znana Policji. W dniu 04 lipca powinien stawić się do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za rozbój, który ma już na swoim koncie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!