Południowoprascy policjanci w jednym z centrów handlowych zatrzymali 24-letniego Filipa C., który kradł ze sklepów markową odzież. Pieniądze ze sprzedaży skradzionych rzeczy przeznaczał na narkotyki. Filip C.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Południowoprascy policjanci w jednym z centrów handlowych zatrzymali 24-letniego Filipa C., który kradł ze sklepów markową odzież. Pieniądze ze sprzedaży skradzionych rzeczy przeznaczał na narkotyki. Filip C. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Kryminalni z Pragi Południe prowadzący działania w jednym z centrów handlowych otrzymali informację o złodzieju sklepowym. Mężczyzna ukradł kilka bluzek wartych 956 złotych z firmowego sklepu odzieżowego.

W sklepie policjanci zatrzymali 24- letniego Filipa C. Mężczyzna dokonywał już w przeszłości kradzieży sklepowych. Najczęściej kradł bluzki lub koszule. Funkcjonariusze znaleźli również specjalnie wyposażony plecak, który miał mu ułatwiać kradzieże. Mundurowi ustalili, że 24-latek uzyskane pieniądze ze sprzedaży skradzionych rzeczy przeznaczał na narkotyki. Towar powrócił do sklepu, a plecak został zabezpieczony. Filip C. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!