Kryminalni z woli zatrzymali 26 letniego Roberta K. Wielokrotnie notowany za rozboje i kradzieże mężczyzna poruszał się skradzionym prawie dwa tygodnie wcześniej Fiatem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kryminalni z woli zatrzymali 26 letniego Roberta K. Wielokrotnie notowany za rozboje i kradzieże mężczyzna poruszał się skradzionym prawie dwa tygodnie wcześniej Fiatem. 26 latek wpadł w momencie gdy próbował odjechać kradzionym autem. Wszystko wyjaśnią teraz dochodzeniowy.

Wszystko zaczęło się kilka dni temu. Do kryminalnych z Woli dotarła informacja o skradzionym 5 marca z okolic Powstańców Śląskich i Górczewskiej Fiacie Uno. Funkcjonariusze namierzyli samochód w okolicach Chłodnej i zorganizowali zasadzkę. Kilku kryminalnych miało pod stałą obserwacją teren, na którym był zaparkowany kradziony wóz. Kilka minut po 12.00 do Fiata podszedł młody mężczyzna, wyjął kluczyki i otworzył auto. Wtedy policjanci przystąpili do akcji. W mgnieniu oka otoczyli pojazd i zatrzymali 26 letniego Roberta K. Mężczyzna natychmiast został przewieziony do komendy na ulicy Żytniej. Przy 26 latku funkcjonariusze znaleźli działkę metaamfetaminy. Jak się okazało Robert K. był uzależniony od narkotyków.

Teraz całą sprawą zajmą się wolscy dochodzeniowy, którzy ustalą, w jaki sposób mężczyzna wszedł w posiadanie kradzionego auta. 26 latek był już wcześniej notowany za kradzieże i rozboje. Robert K. trafił do policyjnego aresztu, a odzyskane auto na policyjny parking.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!