Tabletki extazy, amfetamina, waga elektroniczna, amunicja do mosberga, rewolwer typu straszak, kilkaset torebek strunowych i trzy osoby zatrzymane to efekt wczorajszych działań kryminalnych i wywiadowców z Woli.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tabletki extazy, amfetamina, waga elektroniczna, amunicja do mosberga, rewolwer typu straszak, kilkaset torebek strunowych i trzy osoby zatrzymane to efekt wczorajszych działań kryminalnych i wywiadowców z Woli. Teraz Małgorzata P., Krzysztof S. i Przemysław Z. odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

Wszystko wydarzyło się wczoraj popołudniu. Ok. godz. 18.00 w okolicy ulicy Chmielnej i Żelaznej, w ręce wolskich kryminalnych i wywiadowców wpadły dwie osoby podejrzewane o handel narkotykami. W chwili zatrzymania przy 39-letnim Krzysztofie S. funkcjonariusze znaleźli 3 telefony komórkowe oraz dużą kwotę pieniędzy (5000 złotych), jak na osobę bezrobotną.

Drugą z zatrzymanych osób okazała się 18-letnia Małgorzata P. Podczas przeszukania mieszkania, które razem wynajmowali, mundurowi znaleźli 4 torebki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością białej substancji, 27 szt. czystych torebek foliowych, 10 szt. tabletek, rewolwer typu straszak, amunicja do broni typu mosberg, dwa dowody osobiste i prawo jazdy na inne nazwiska. Wśród zabezpieczonych w mieszkaniu rzeczy były także butelki plastikowe z zawartością najprawdopodobniej spirytusu oraz waga elektroniczna. Dokładna ekspertyza wykaże, jakie środki mieli zatrzymani w lokalu. Dzisiaj obojgiem zajmą się dochodzeniowcy.

Także za narkotyki został zatrzymany, doskonale znany policji 38-letni Przemysław Z. Mężczyznę zauważyli funkcjonariusze podczas pełnienia służby w rejonie ulicy Siennej. U niego również policjanci znaleźli ok. 200 szt. torebek foliowych z zapięciem strunowym oraz schowaną w prawym bucie torebkę z zawartością amfetaminy, drugą torebkę także z amfetaminą miał ukrytą w bieliźnie. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!