Na wniosek Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Jacka Olkowicza Komendant Główny Policji Konrad Kornatowski powołał dzisiaj na stanowisko Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji mł. insp.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na wniosek Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Jacka Olkowicza Komendant Główny Policji Konrad Kornatowski powołał dzisiaj na stanowisko Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Tadeusza Beredę, dotychczasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Uroczystość odbyła się dzisiaj w obecności kadry kierowniczej Komendy Stołecznej Policji.

Nowy zastępca Komendanta Stołecznego swoją służbę w Policji rozpoczął 21 lat temu. Pracował w Komisariacie w Nieporęcie na stanowisku Komendanta Komisariatu, w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie najpierw jako Zastępca Komendanta, a następnie mianowany został na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie. Kolejnym szczeblem jego kariery zawodowej było mianowanie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!