Narada kadry kierowniczej Komendy Stołecznej Policji odbyła się dziś w Białej Sali. Zaprezentowano osiągnięte wyniki pracy w pierwszym półroczu 2007 roku z uwzględnieniem zadań wynikających z priorytetów komendanta ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Narada kadry kierowniczej Komendy Stołecznej Policji odbyła się dziś w Białej Sali. Zaprezentowano osiągnięte wyniki pracy w pierwszym półroczu 2007 roku z uwzględnieniem zadań wynikających z priorytetów komendanta głównego Policji. Wzięli w niej udział zastępcy komendanta głównego Policji, przedstawiciele wojewody mazowieckiego, prezydenta m. st. Warszawy, prezes Sądu Okręgowego w Warszawie, przedstawiciele wszystkich służb mundurowych, a także komendanci jednostek organizacyjnych KSP.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji osiągniętych efektów pracy KSP w okresie styczeń – czerwiec br. z uwzględnieniem zadań wynikających z priorytetów komendanta głównego Policji.

Zastępcy komendanta głównego Policji złożył życzenia wszystkim policjantom z okazji Święta Policji.

Następnie głos zabrał dyrektor biura spraw wewnętrznych KGP oceniając współpracę z KSP na dobrym poziomie.

Naczelnik zarządu III biura spraw wewnętrznych KGP mówił o zasadach współpracy z KSP, o tym, że ta współpraca dobrze się układa i wykazywana jest pomoc i zrozumienie.

Przedstawiciele samorządów, podkreślając dobrze układającą się współpracę bardzo wysoko ocenili wyniki Komendy Stołecznej Policji.

Podczas narady współpracę z policją sądową przedstawiła wiceprezes sądu okręgowego Warszawa Dorota Tyrała. Zapowiedziała zmiany organizacyjne w sądzie. Pracę KSP oceniła na bardzo efektywną. Podkreśliła, że Policja dobrze sobie radzi z nową rzeczywistością, jaką są sądy 24-godzinne. Pochwaliła pracę policji sądowej.

Komendant Stołeczny Policji mł. insp. Jacek Olkowicz podziękował za obecność, uwagi i spostrzeżenia gości. Stwierdził, że KSP nie jest osamotniona w pracy na rzecz bezpieczeństwa a wyniki świadczą o tym, że nastąpił spadek przestępstw i wzrost wykrywalności. Złożył życzenia wszystkim policjantom z okazji Święta Policji.

Wśród osób uczestniczących w odprawie obecni byli m.in. zastępca komendanta głównego Policji mł. inst.. Tadeusz Budzik, dyrektor Centralnego Biura Śledczego KGP insp. Jarosław Marzec, dyrektor biura spraw wewnętrznych KGP insp. Marek Działoszyński, nadkom. Piotr Hac - naczelnik zarządu III biura spraw wewnętrznych KGP, dyrektor wydziału Zarządzania Kryzysowego mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego reprezentujący Wojewodę Mazowieckiego Pan Zenon Sobejko, Pani Ewa Gawor – Dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m. st. Warszawy reprezentująca Prezydent m. st. Warszawy, Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie Dorota Tyrała, Zastępca Prokuratora Okręgowego Warszawa Praga Pan Jarosław Onyszczuk.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!