Wobec 25-letniego Marcina N. poszukiwanego Europejskim nakazem aresztowania sąd zastosował dzisiaj tymczasowy areszt. Mężczyzna wpadł wczoraj po pościgu na Pradze Północ.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wobec 25-letniego Marcina N. poszukiwanego Europejskim nakazem aresztowania sąd zastosował dzisiaj tymczasowy areszt. Mężczyzna wpadł wczoraj po pościgu na Pradze Północ. Niewykluczone, że w najbliższym czasie odpowie on również za przestępstwa, których dopuścił się na terenie naszego kraju.

Wszystko zaczęło się wczoraj po godzinie 13-ej. Policjanci z Legionowa trafili na ślad Marcina N. poszukiwanego przez niemiecki wymiar sprawiedliwości. Zauważyli go na Pradze Północ w Alfa Romeo, którym jechał razem ze swoim kolegą. Gdy zorientowali się, że wpadli w policyjną pułapkę, zaczęli uciekać. Policjanci z Legionowa wezwali na pomoc specjalną grupę z Wydziału Realizacyjnego.

Uciekający z dużą prędkością, nie przestrzegając żadnych przepisów pędzili ulicami Pragi. Próbowali nawet rozjechać blokujących im drogę policjantów. Na szczęście funkcjonariusze w ostatniej chwili odskoczyli. Na nic zdały się strzały ostrzegawcze.

Kilka minut później, przy ulicy 11 listopada mężczyźni porzucili auto. Policjanci jednak byli o krok za nimi. Jednego zatrzymali od razu, drugi wpadł, gdy postanowił przesiąść się do innego auta. Miał pecha. Wybrał sobie samochód, którym jechał były policjant i policjantka po służbie z Komendy Stołecznej. Oboje pomogli obezwładnić Marcina N. Rannego w trakcie pościgu w stopę przewieziono do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Cały czas jest pod policyjnym nadzorem.

Dzisiaj decyzją Sądu Okręgowego 25 - letni Marcin N. został tymczasowo aresztowany. Niewykluczone, że w najbliższym czasie odpowie on również za przestępstwa, których dopuścił się na terenie naszego kraju.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!