Dzięki informacji jednego z mieszkańców Woli oraz szybkiej reakcji policjantów zatrzymany został kolejny nieodpowiedzialny kierowca. 61-letni Lech S. jechał ulicą Połczyńską mając we krwi ponad 2 promile alkoholu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dzięki informacji jednego z mieszkańców Woli oraz szybkiej reakcji policjantów zatrzymany został kolejny nieodpowiedzialny kierowca. 61-letni Lech S. jechał ulicą Połczyńską mając we krwi ponad 2 promile alkoholu. Teraz za jazdę na „podwójnym gazie” może spędzić w więzieniu nawet 2 lata.

Było kilka minut przed godz. 13:00, kiedy wolscy patrolowcy odebrali komunikat o jadącym ulicą Powstańców Śląskich pijanym mężczyźnie. Informacja ta pochodziła od jednego z mieszkańców, który zaniepokojony zachowaniem kierowcy Poloneza natychmiast zadzwonił na Policję.

Funkcjonariusze natychmiast udali się na skrzyżowanie ulicy Połczyńskiej z Sowińskiego. Tam zauważyli jadącego w kierunku centrum Poloneza. Próbowali zatrzymać pojazd, lecz kierowca nie zważając na sygnały dźwiękowe i świetlne, wyminął policjantów i gwałtownie przyśpieszył. Nie zdołał jednak uciec. U zbiegu ulic Kasprzaka z Prymasa Tysiąclecia został zatrzymany.

Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 61-letni Lech S. Po badaniu okazało się, że mężczyzna miał prawie 2,4 promila alkoholu we krwi. Gdy wytrzeźwieje odpowie za jazdę "na podwójnym gazie".

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!