Amfetamina, marihuana, torebki do pakowania narkotyków, waga elektroniczna, rękawiczki oraz moduły komputerowe służące do kradzieży pojazdów, to wszystko zabezpieczyli wczoraj kryminalni z Ochoty.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Amfetamina, marihuana, torebki do pakowania narkotyków, waga elektroniczna, rękawiczki oraz moduły komputerowe służące do kradzieży pojazdów, to wszystko zabezpieczyli wczoraj kryminalni z Ochoty. W ręce policjantów wpadły też 3 osoby. Wśród zatrzymanych jest diler, który w swojej kawalerce przy ulicy Baśniowej urządził sobie „sklepik”, w którym sprzedawał środki odurzające.

Wczorajsza, poranna akcja kryminalnych z Ochoty zakończyła się kolejnym sukcesem. Policjanci punktualnie o godzinie 8:00 weszli do mieszkania przy ulicy Baśniowej. Mieli informację, że właśnie tam dochodzi do handlu środkami odurzającymi. Jednak, gdy pukali do drzwi nie spodziewali się takiego widoku. W środku był istny „sklepik” z narkotykami. W lokalu były dwie osoby, młoda kobieta i mężczyzna. Widok policjantów był dla nich dużym zaskoczeniem. 20 letnia Karolina P. i 25 letni Mariusz C. od razu zostali zatrzymani.

Podczas przeszukania mieszkania kryminalni znaleźli kilkadziesiąt torebek z amfetaminą i marihuaną, wagę elektroniczną oraz woreczki do pakowania narkotyków. Gdy policjanci sprawdzali lokal do domu wrócił jego właściciel. 24 letni Jacek S. nie miał już gdzie uciec. Na jego rękach natychmiast pojawiły się kajdanki. Jak się okazało to on handlował narkotykami. Oprócz zabezpieczonych substancji odurzających kryminalni znaleźli też rękawiczki i moduł komputerowy służący do kradzieży pojazdów.

Zatrzymani zostali przewiezieni do komendy przy ulicy Opaczewskiej. Wczoraj byli przesłuchiwani. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Jacek S. sprzedawał narkotyki w mieszkaniu już od dłuższego czasu. Jego klientami nie tylko były osoby dorosłe, mężczyzna sprzedawał śmiertelne używki również nastolatkom.

Jeszcze dziś sprawę przejmą dochodzeniowcy. Policjanci postawią Jackowi S. zarzut handlu środkami odurzającymi. Muszą też wyjaśnić czy zatrzymani nie są sprawcami kradzieży pojazdów na terenie Warszawy. Sprawa jest rozwojowa. Kryminalni nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!