Policjanci z Czosnowa zatrzymali na gorącym uczynku złodzieja laptopa. 25-letni Artur G. wpadł, gdy z terenu firmy próbował wywieść służbowym autem ukrytego wcześniej w bagażniku laptopa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Czosnowa zatrzymali na gorącym uczynku złodzieja laptopa. 25-letni Artur G. wpadł, gdy z terenu firmy próbował wywieść służbowym autem ukrytego wcześniej w bagażniku laptopa. Teraz za kradzież grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się kilka minut przed 10.00 rano. Pracownicy jednej z firm w Czosnowie powiadomili ochronę, że z pokoju biurowego zniknął laptop. Ochroniarze po sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń znaleźli go w jednym z pustych pokoi. Podejrzewając, że któryś z pracowników chce go ukraść, czekali na rozwój wydarzeń. O całym zdarzeniu powiadomili policjantów z Czosnowa.

Niespełna godzinę później jeden z pracowników wszedł do pomieszczenia, zapakował go do plecaka i ukrył w bagażniku służbowego auta, z którego korzystał. Gdy chciał wyjechać z terenu firmy, policjanci z ochroną wkroczyli do akcji.

Funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego Artura G. i odzyskali skradzionego laptopa. Dochodzeniowy przedstawili mu zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Podczas przesłuchania Artur G. twierdził, że nie wie, dlaczego to zrobił. Jak mówił dobrze zarabiał i miał dobrą pracę.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!