Śródmiejscy policjanci zatrzymali wczoraj po południu Damiana M., który opiekował się swoim 2 letnim synkiem mając ponad 3.2 promila alkoholu w organizmie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Śródmiejscy policjanci zatrzymali wczoraj po południu Damiana M., który opiekował się swoim 2 letnim synkiem mając ponad 3.2 promila alkoholu w organizmie. Chłopiec trafił pod opiekę matki, a nieodpowiedzialny ojciec do izby wytrzeźwień. Sprawą w najbliższym czasie zajmie się sąd rodzinny.

W niedzielne popołudnie, tuż przed godziną 16.00 policjanci z warszawskiego Śródmieścia podjęli interwencję przy ulicy Zajęczej róg Cichej. Według pozyskanej informacji w tych okolicach miał spacerować z dziecięcym wózkiem pijany mężczyzna. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli słaniającego się na nogach Damiana M. spacerującego z małym chłopcem.

Już początek rozmowy upewnił mundurowych, że mężczyzna jest kompletnie nietrzeźwy: mówił nieskładnie, niewyraźnie, chwiał się na nogach i tylko dzięki temu, że miał oparcie w wózku nie przewrócił się.

Po przewiezieniu do komendy na ul. Wilczą Damian M. został przebadany alkomatem. Okazało się, że ma ponad 3.2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Chłopca przekazano pod opiekę matki, a ojciec wieczór zakończył w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj Damian M. odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Sprawą również zajmie się sąd rodzinny.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!