Policjanci z Ursynowa zatrzymali 26- letniego Marcina M. Mężczyzna został złapany na kradzieży w jednym z hipermaketów. Złodzieja zdradziła skradziona kurtka, w której chciał opuścić sklep.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 26- letniego Marcina M. Mężczyzna został złapany na kradzieży w jednym z hipermaketów. Złodzieja zdradziła skradziona kurtka, w której chciał opuścić sklep. Pracownicy ochrony zwrócili uwagę na klienta, który wychodził z marketu w zimowym ubraniu.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 21:00. Pracownicy ochrony hipermarketu przy ulicy Puławskiej zwrócili uwagę na pewnego klienta. Mężczyzna został zatrzymany, gdy chciał opuścić sklep w skradzionej chwilę wczesniej kurtce. Na miejsce wezwano policyjny patrol.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili, że Marcin M. (26 lat) ukradł zimową kurtkę o wartości ponad 400 złotych. To właśnie ubranie, zbyt ciepłe, jak na tę porę roku, wzbudziło podejrzenia ochroniarzy. Marcin M. spędził noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj dochodzeniowcy przedstawią mu zarzut kradzieży.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!