Dwóch pijanych mężczyzn, sprawców pobicia zatrzymali śródmiejscy policjanci. 43 Sylwester C. i Kazimierz M. trafili do komendy chwilę po tym jak lekarz powiadomił o pobitej kobiecie, która trafiła do szpitala.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Dwóch pijanych mężczyzn, sprawców pobicia zatrzymali śródmiejscy policjanci. 43 Sylwester C. i Kazimierz M. trafili do komendy chwilę po tym jak lekarz powiadomił o pobitej kobiecie, która trafiła do szpitala. Teraz odpowiedzą za swoje czyny.

Wczoraj ok. godziny 14.30 śródmiejscy policjanci zostali poinformowani przez lekarza o pobitej kobiecie, która trafiła do szpitala. Funkcjonariusze błyskawicznie zajęli się sprawą. Okazało się, że została ona przewieziona przez karetkę z jednego z mieszkań przy ul. Noakowskiego.

Interweniujący funkcjonariusze natychmiast udali się do tego lokalu. W mieszkaniu zastali dwóch kompletnie pijanych mężczyzn. Obaj zostali zatrzymani. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że są kompletnie pijani. 43 letni Sylwester C. miał ponad 3 promile a 51 letni Kazimierz M. ponad 2,5. Trafili do izbiy wytrzeźwień.

Dzisiaj śledczy będą wyjaśniać, w jakich okolicznościach doszło do pobicia kobiety przebywającej w szpitalu i jaki udział w pobiciu mieli zatrzymani mężczyźni.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!