Kryminalni z Otwocka zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o kradzieże kabli telefonicznych. Przemysław Z., Artur L. i Tomasz N. wpadli dwa dni po otrzymaniu przez mundurowych informacji o kradzieży.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Kryminalni z Otwocka zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o kradzieże kabli telefonicznych. Przemysław Z., Artur L. i Tomasz N. wpadli dwa dni po otrzymaniu przez mundurowych informacji o kradzieży. Śledczy sprawdzają, czy mężczyźni nie mają na swoim koncie innych przestępstw. Zatrzymanych grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Otwocka natychmiast po otrzymaniu informacji o kradzieży kabli telefonicznych, do której doszło przy ulicy Lelewela, przystąpili do typowania prawdopodobnych sprawców przestępstwa. W wyniku pracy operacyjnej, dwa dni później kryminalni zatrzymali 21-letniego Przemysława Z., 18-letniego Tomasza N. i 18-letniego Artura L.

Zajmujący się sprawą policjanci ustalili, że mężczyźni mają na swoim „koncie” prawdopodobnie także inne kradzieże. Mundurowi wpadli na trop pasera, który skupował miedź odzyskiwaną z kabli. Namierzyli również „współpracującego” z zatrzymanymi mężczyznami nieletniego, który przyznał się do kradzieży styropianu z ulicy Moniuszki, w Otwocku.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Przemysławowi Z., Tomaszowi N i Arturowi L. zostały przedstawione zarzuty kradzieży. Grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!