W ręce kryminalnych z Targówka wpadli smakosze pizzy. Ojciec Krzysztof Z (39l) i jego 19 letni syn Dariusz brutalnie napadli na dostawcę pizzy grożąc mu nożem.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W ręce kryminalnych z Targówka wpadli smakosze pizzy. Ojciec Krzysztof Z (39l) i jego 19 letni syn Dariusz brutalnie napadli na dostawcę pizzy grożąc mu nożem. Policjanci zatrzymali rozbójników a także 37 letniego Pawła Z.- brata Krzysztofa, u którego podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i nielegalną amunicję.

Pod koniec lutego ktoś zamówił przez telefon pizzę i podał błędny adres. Kiedy dostawca pojawił się na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Goławickiej został brutalnie napadnięty przez dwóch mężczyzn. Sprawcy grozili mu nożem i zażądali oddania pizzy. Kryminalni z Targówka natychmiast zajęli się sprawą. Żmudne ustalenia po nitce do kłębka doprowadziły do zatrzymania sprawców - Krzysztofa Z. (39 lat) i jego dziewiętnastoletniego syna Dariusza. Mężczyźni wpadli w dwóch mieszkaniach na terenie Targówka. Krzysztof Z. zamieszkiwał razem ze swoim bratem Pawłem, u którego podczas przeszukania policjanci znaleźli 2 gramy amfetaminy i 9 sztuk amunicji do broni gazowej. W efekcie funkcjonariusze zatrzymali całą rodzinkę. Teraz wszyscy odpowiedzą za swoje czyny. Duet ojciec i syn za rozbój przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, zaś brat ojca za nielegalne posiadanie narkotyków i amunicji.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!