Dwie osoby podejrzane o kradzież styropianu i okien zatrzymali wczoraj bemowscy policjanci. 24-letnia Karolina M. i 27-letni Paweł B. wpadli podczas przeładowywania towaru z samochodu na przyczepkę.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dwie osoby podejrzane o kradzież styropianu i okien zatrzymali wczoraj bemowscy policjanci. 24-letnia Karolina M. i 27-letni Paweł B. wpadli podczas przeładowywania towaru z samochodu na przyczepkę. Dzisiaj ich sprawą zajmą się dochodzeniowcy.

Wczoraj kilka minut przed godz. 2200, podczas patrolowania ulicy Powstańców Śląskich, bemowscy patrolowcy zauważyli wjeżdżającego na pobliski parking Opla Astrę Combi. Samochód aż po dach załadowany był styropianem i oknami. Funkcjonariusze postanowili uważnie mu się przyjrzeć. Po chwili z auta wysiadł mężczyzna i zaczął wypakowywać towar z samochodu na zaparkowaną obok przyczepkę. Towarzysząca mu kobieta została w środku. Wtedy policjanci podeszli do mężczyzny. Zaskoczony ich obecnością mężczyzna od razu przyznał się do kradzieży. Tłumaczył, że skradzionym z budowy styropianem chciał ocieplić komórkę, a okna miał zamiar sprzedać. 27-letni Paweł B. i 24-letnia Karolina M. dzisiejszą noc spędzili w izbie zatrzymań. Skradziony towar, o wartości ok. 5 000 zł. zabezpieczono. Zatrzymanym grozi nawet do 5 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!