Policjanci z Targówka zatrzymali pracownika jednego z zakładów bukmacherskich przy Malborskiej. Mężczyzna złożył fałszywe zawiadomienie o włamaniu do zakładu i kradzieży blisko 6,5 tys. zł.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z Targówka zatrzymali pracownika jednego z zakładów bukmacherskich przy Malborskiej. Mężczyzna złożył fałszywe zawiadomienie o włamaniu do zakładu i kradzieży blisko 6,5 tys. zł. Jak się okazało sam ukradł pieniądze. Mundurowi przedstawią mu zarzuty kradzieży, składania fałszywych zeznań i zawiadomienia o przestępstwie, którego nie było. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Targówka zaczęli pracować nad sprawą zaraz po zgłoszeniu. 22 letni Marek R. 30 marca powiadomił mundurowych o włamaniu do zakładu bukmacherskiego. Według jego relacji ktoś podważył drzwi i ukradł prawie 6,5 tysiąca złotych. Policjanci dokładnie sprawdzili i przeanalizowali wszystkie dowody. Podejrzewali, że przestępstwo nie miało miejsca lub wyglądało inaczej niż to przedstawiał pracownik zakładu. Kryminalni ustalili na podstawie rozmów i zapisów z monitoringu z okolicznych obiektów, że włamania nie było. Wszystko wymyślił 22 latek. Marek R. został zatrzymany. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów: kradzieży pieniędzy, fałszywych zeznań i zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!