37-letnia kobieta zupełnie zapomniała o swoim 6-letnim synku, gdy dzisiejszej nocy w towarzystwie swoich znajomych piła alkohol na jednym z przystanków tramwajowych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

37-letnia kobieta zupełnie zapomniała o swoim 6-letnim synku, gdy dzisiejszej nocy w towarzystwie swoich znajomych piła alkohol na jednym z przystanków tramwajowych. Na szczęście pracownik obsługujący kamery monitoringu zwrócił uwagę na biegającego chłopca i już po chwili dzieckiem zajęli się policjanci z Woli.

Była 2.00 nad ranem, kiedy to policjanci z komendy rejonowej Policji zostali poinformowani przez pracownika systemu monitoringu o grupce osób spożywającej alkohol na przystanku tramwajowym przy skrzyżowaniu ulic Obozowej i Ciołka. Tuż obok biegało małe dziecko. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. Szybko okazało się, że rozbawione towarzystwo to mieszkańcy Woli, a 6-letni chłopiec to syn jednej z uczestniczek imprezy. 37-letnia Izabella P. (1 promil alkoholu we krwi) została przewieziona do jednostki Policji i osadzona w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Jej synka policjanci przekazali pod opiekę babci. Dzisiaj sprawą zajmą się funkcjonariusze sekcji ds. nieletnich i patologii.

To już kolejny przykład na to, że system monitoringu miejskiego jest skutecznym mechanizmem walki z patologiami. Także i tym razem dzięki szybkiej informacji pracownika obsługującego kamery i natychmiastowej reakcji policjantów, chłopcu nic się złego nie stało, a jego matka za swoją nieodpowiedzialność poniesie karę.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!