Kryminalni z Ochoty zatrzymali dziś rano młodego mężczyznę, który razem z konkubiną okradł mieszkanie swojej znajomej. Łupem złodziei padły obrazy o wartości 36 000 złotych, kurtka ferrari, laptop i rakieta tenisowa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kryminalni z Ochoty zatrzymali dziś rano młodego mężczyznę, który razem z konkubiną okradł mieszkanie swojej znajomej. Łupem złodziei padły obrazy o wartości 36 000 złotych, kurtka ferrari, laptop i rakieta tenisowa. Wszystkie rzeczy zostały odzyskane. Obecnie kryminalni przesłuchują zatrzymanego złodzieja.

Wszystko zaczęło się od zgłoszenia kradzieży. Kilka dni temu do komendy przy ulicy Opaczewskiej zgłosiła się kobieta, która powiedziała, że jej mieszkanie zostało okradzione. Z relacji poszkodowanej wynikało, że w 2004 roku wyjechała do Anglii. Tam spędziła trzy lata. W tym czasie swoje mieszkanie wynajmowała koleżance. Gdy wróciła z Wielkiej Brytanii i weszła do domu zobaczyła, ze na ścianach nie ma 6 obrazów. Kobieta natychmiast przeszukała cale mieszkanie i stwierdził brak laptopa, rakiety tenisowej i sportowej kurtki ferrari.

Sprawa zaraz po przyjęciu trafiła w ręce kryminalnych. Policjanci błyskawicznie ustalili, że skradzione rzeczy mogą być w mieszkaniu przy ulicy Chrościckiego. Właśnie tam do swojego konkubenta miała się wyprowadzić koleżanka, która wynajmowała mieszkanie.

Dziś z samego rana kryminalni zapukali do drzwi lokalu. W środku był 32 letni Piotr Ś., który został zatrzymany. Podczas przeszukania lokalu mundurowi znaleźli skradzione przedmioty. Piotr Ś. razem z odzyskanymi rzeczami został przewieziony do komendy przy ulicy Opaczewskiej.

Podczas wstępnej rozmowy z kryminalnymi mężczyzna powiedział, że obrazy wyjął z ramy i zabrał z mieszkania koleżanki, bo chciał je skopiować. Nie potrafił wytłumaczyć skąd wzięła się u niego reszta skradzionych przedmiotów.

Kryminalni namierzyli już konkubinę Piotra Ś. Jej zatrzymanie jest teraz kwestią czasu. W chwili obecnej policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!