Policjanci z Nieporętu zatrzymali w Wólce Radzimińskiej 23-letniego Łukasza A. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziła reakcja kierowcy na widok oznakowanego radiowozu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Nieporętu zatrzymali w Wólce Radzimińskiej 23-letniego Łukasza A. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziła reakcja kierowcy na widok oznakowanego radiowozu. Szybko okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy, ponieważ stracił je po tym jak wsiadł za kierownicę będąc w stanie nietrzeźwości. Tym razem odpowie za niestosowanie się do zakazu sądowego.

W samo południe patrolujący okolicę Wólki Radzymińskiej policjanci dostrzegli na ulicy Szkolnej samochód, a za jej kierownicą młodego mężczyznę. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie kierowcy na widok oznakowanego radiowozu. Mundurowi postanowili sprawdzić, jaka jest tego przyczyna. Podczas kontroli szybko wyszło na jaw, że 23-latek nie ma prawa jazdy. Zostało mu ono zatrzymane po tym jak w ubiegłym roku kierował swoim autem po spożyciu alkoholu.

Mężczyzna zlekceważył obowiązujący go wciąż zakaz i nie robiąc sobie nic z prawomocnego wyroku sądu w Wołominie ponownie wsiadł za kierownicę. Teraz jego sprawa ponownie trafi na sądową wokandę gdzie odpowie za nie stosowanie się do wcześniejszego wyroku. Tym razem może stracić prawo jazdy na znacznie dłużej.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!