To już 17 członek zorganizowanej grupy przestępczej kradnącej na Mazowszu auta zatrzymany przez stołecznych funkcjonariuszy. Poszukiwanego listem gończym 32-letniego Sławomira A.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To już 17 członek zorganizowanej grupy przestępczej kradnącej na Mazowszu auta zatrzymany przez stołecznych funkcjonariuszy. Poszukiwanego listem gończym 32-letniego Sławomira A. zatrzymali wcześnie rano koło Radzymina miejscowi policjanci wspólnie z funkcjonariuszami wydziału dw. z przestępczością samochodową i wydziału realizacji KSP. Mężczyzna ma na swoim koncie, co najmniej 10 kradzieży pojazdów.

Od kilku miesięcy policjanci z wydziału dw. z przestępczością samochodową prowadzą postępowanie w sprawie grupy zajmującej się kradzieżami aut na Mazowszu. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratury okręgowej na Pradze. Dotychczas przedstawiono zarzuty 16 osobom.

Informacja o kolejnej osobie poszukiwanej w związku z realizacją tej sprawy trafiła do policjantów z Wołomina. Wszystko wskazywało na to, że poszukiwany listem gończym członek grupy ukrywa się w powiecie wołomińskim. Wcześnie rano sprawdzono 3 adresy w Sokołówku i Ciemnem koło Radzymina. Pod tym ostatnim w zasadzkę przygotowaną przez kryminalnych z Wołomina wspólnie z policjantami z warszawskiej „samochodówki” i wydziału realizacyjnego wpadł 32-letni Sławomir A.

Mężczyzna od roku ukrywał się przed Policją, aby zmylić ścigających go funkcjonariuszy bardzo często zmieniał miejsca zamieszkania. Był poszukiwany listem gończym w celu doprowadzenia do Aresztu Śledczego. Zarzuca mu się udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz kradzieże, co najmniej 10 pojazdów. W trakcie przeszukania posesji, na której się ukrywał policjanci zabezpieczyli do badań mechanoskopijnych Toyotę Corollę. Niewykluczone, że auto pochodzi z przestępstwa.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!