30-letni mężczyzna został zatrzymany przez nowodworskich policjantów w chwili, gdy próbował włamać się do piwnicy w jednym z bloków. Przy Grzegorzu T.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


30-letni mężczyzna został zatrzymany przez nowodworskich policjantów w chwili, gdy próbował włamać się do piwnicy w jednym z bloków. Przy Grzegorzu T. funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli skradzione wcześniej rzeczy. Mężczyzna jest podejrzany także o inne włamania, za co grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Wszystko zaczęło się wczoraj tuż po godzinie 1:00. Wówczas to do oficera dyżurnego zadzwoniła kobieta z informacją, że do piwnicy jednego z nowodworskich bloków wszedł nieznany jej mężczyzna. Dzwoniąca powiedziała również, że usłyszała dziwne hałasy dobiegające z piwnicy. Natychmiast pod wskazany adres udali się policjanci.

Mężczyzna, gdy zauważył mundurowych schował się pod schodami. To go jednak nie uchroniło przed zatrzymaniem. Jak się okazało był on pod wpływem alkohol, wynik badania to 0,63 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Gdy 30-latek trzeźwiał w policyjnej celi policjanci ustalili, że Grzegorz T. najprawdopodobniej na swoim koncie ma nie jedno włamanie. Młody człowiek podczas rozmowy przyznał się do 10 włamań i już usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do lat 10.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!