Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który zginął pod kołami BMW w Al.Zielenieckiej. W laboratorium kryminalistycznym na podstawie analizy odcisków linii papilarnych funkcjonariusze stwierdzili, że ofiarą rozboju i ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, który zginął pod kołami BMW w Al.Zielenieckiej. W laboratorium kryminalistycznym na podstawie analizy odcisków linii papilarnych funkcjonariusze stwierdzili, że ofiarą rozboju i dramatycznego wypadku jest trzydziestojednoletni mieszkaniec Wrocławia Piotr K. W policyjnych kartotekach notowany jako sprawca kradzieży.

Przypominamy - w nocy 11 kwietnia 2007 roku tuż po 22.00. pracownik monitoringu południowopraskiej komendy zauważył, jak trzech wyrostków bije i kopie czwartego młodego człowieka. Rzecz działa się przy Al. Zielenieckiej niedaleko przystanku autobusowego. Sprawcy ukradli ofierze telefon komórkowy i wsiedli do nadjeżdżającego autobusu linii 517. Półprzytomna ofiara, zataczając się, podjęła próbę przedostania się na drugą stronę ulicy. Mężczyźnie udało się szczęśliwie przejść przez trzy pasy jezdni. Niestety ostatni odcinek zakończył się dramatycznie. Nadjeżdżający z przeciwka samochód osobowy marki BMW nie zdołał wyhamować i potrącił pobitego wcześniej mężczyznę. Wypadek okazał się tragiczny w skutkach – mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w drodze do szpitala. Trzej nieletni sprawcy rozboju Michał C. lat 16, piętnastoletni Herbert P. i Adrian D. (16 l.) nie zdołali umknąć przed odpowiedzialnością za swój czyn. Na najbliższym przystanku funkcjonariusze z Pragi Płd. wtargnęli do autobusu 517, którym przemieszczali się rozbójnicy. Zatrzymali całą trójkę.

Materiały dotyczące rozboju dokonanego przez trójkę nieletnich trafiły do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. Dochodzenie w sprawie wypadku ze skutkiem śmiertelnym prowadzi Wydział Ruchu Drogowego.

Na podstawie odcisków linii papilarnych w policyjnym laboratorium specjaliści ustalili, że ofiarą jest Piotr K., lat 31, mieszkaniec Wrocławia, w przeszłości notowany za dokonanie kradzieży.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: