W ręce policjantów z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą na Bielanach wpadł 30-letni Dominik W. Mężczyzna poszukiwany był listami gończymi za kradzieże, kradzieże z włamaniem i oszustwa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


W ręce policjantów z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą na Bielanach wpadł 30-letni Dominik W. Mężczyzna poszukiwany był listami gończymi za kradzieże, kradzieże z włamaniem i oszustwa. Teraz nie uniknie odpowiedzialności. Najbliższe miesiące spędzi za kratkami.

Policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą otrzymali informację, że w Warszawie, na terenie budowy zatrudniony jest 30-letni Dominik W. Mężczyzna od kilku lat poszukiwany był listami gończymi wydanym przez sąd w Kielcach. Policjanci ustalili, że mężczyzna na budowie przebywa od około tygodnia i po zakończeniu prac wraca z powrotem do swojego miejsca zamieszkania.

Funkcjonariusze podjęli obserwację terenu budowy. W pewnym momencie zauważyli, że 30-latek wsiadł do samochodu i odjechał. Policjanci pojechali więc za Dominikiem W. Okazało się, że mężczyzna pojechał na dworzec. W chwili, gdy 30-latek wysiadał z samochodu został zatrzymany .

Mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów . Za kradzieże, kradzieże z włamaniem i oszustwa, których się dopuścił najbliższe miesiące spędzi za kratkami.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!