Północnoprascy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, którzy kilkadziesiąt minut wcześniej włamali się do samochodu i skradli z niego dwie walizki z elektronarzędziami.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Północnoprascy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, którzy kilkadziesiąt minut wcześniej włamali się do samochodu i skradli z niego dwie walizki z elektronarzędziami. Sprawcy ukryli się na jednej z klatek schodowych na Pradze. Policjanci odzyskali skradzione narzędzia warte blisko 4.000 złotych, a 22–letni Rafał S., 34–letni Stanisław S. i 20–letni Marek S. trafili do policyjnego aresztu. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Północnoprascy kryminalni natychmiast po odebraniu informacji o kradzieży z włamaniem do poloneza trucka przy ulicy Wołomińskiej pojechali na miejsce zdarzenia. Wiedzieli, że w tego typu sprawach czas gra tu jedną z najważniejszych ról. Im jest on krótszy, tym szansa na złapanie złodziei jest większa. Ustalając istotne szczegóły włamania, w tym dokładne rysopisy sprawców, kryminalni sprawdzali wszystkie prawdopodobne drogi ucieczki i miejsca schronienia włamywaczy. Ich wysiłek opłacił się. Na jednej z klatek schodowych przy ulicy Białostockiej trafili na odpowiadającą rysopisowi grupę złodziei i ukryte za drzwiami, skradzione przed chwilą dwie walizki z drogimi elektronarzędziami.

Kryminalni ustali także właściciela skradzionych walizek i zniszczonego samochodu. Okazało się, że był to mieszkaniec Mińska Mazowieckiego, który pracuje w Warszawie jako budowlaniec na jednej z budów przy ulicy Wołomińskiej. O całym zajściu dowiedział się dopiero od policjantów.

22–letni Rafał S., 34–letni Stanisław S. i 20–letni Marek S. trafili do policyjnego aresztu. Wszyscy trzej usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Wobec Rafała S. i Stanisława S. zastosowano dozór policyjny. Marek S. trafił do placówki opiekuńczo – wychowawczej. Był od jakiegoś czasu poszukiwany przez sąd rejonowy na podstawie nakazu doprowadzenia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!