Kryminalni z Mokotowa zatrzymali Krzysztofa K. 27-latek zapłacił nieznanym mu mężczyznom, aby pobili jego szwagra. Krzysztof K. ukrywał się przed policjantami sądząc, że uniknie odpowiedzialności.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kryminalni z Mokotowa zatrzymali Krzysztofa K. 27-latek zapłacił nieznanym mu mężczyznom, aby pobili jego szwagra. Krzysztof K. ukrywał się przed policjantami sądząc, że uniknie odpowiedzialności. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do pobicia doszło pod koniec czerwca bieżącego roku. Poszkodowany 37-latek chwilę przed zajściem zszedł do swojego auta. Nagle przed jego audi pojawili się nieznani mu dwaj mężczyźni.

Nieznajomi zaczęli bić siedzącego w aucie mężczyznę po głowie. Chcieli również wyciągnąć go siłą z samochodu, ale napadnięty kurczowo trzymał się kierownicy. W pewnym momencie poszkodowany usłyszał znajomy męski głos. Mężczyzna zorientował się, że w pobliżu stoi jego szwagier, Krzysztof K. 27-latek nie przyszedł jednak bitemu z pomocą. Jak się okazało, to on zlecił napaść.

Krzysztof K. od czasu zdarzenia ukrywał się przed policjantami. Kryminalni zatrzymali mężczyznę w domu jego rodziców.

Jak wynika z policyjnych ustaleń, między mężczyznami doszło do nieporozumień rodzinnych. Z tego powodu, 27-latek postanowił rozprawić się z 37-latkiem. Śledczym wyjaśniał, że w dzień pobicia zaczepiło go dwóch nieznanych mu mężczyzn, którzy poprosili o drobne pieniądze na alkohol. W zamian za 50 zł, które nieznajomi otrzymali od Krzysztofa K. mieli pobić wskazanego przez niego mężczyznę. Napastnicy dotrzymali danego mu słowa.

Krzysztof K. odpowie za zlecenie pobicia swojego szwagra, któremu w czasie zajścia uszkodzono również samochód. 27-latkowi grozi kara nawet do 3 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!