Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali, na gorącym uczynku usiłowania wyłudzenia kredytu 33 letniego Andrzeja W.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali, na gorącym uczynku usiłowania wyłudzenia kredytu 33 letniego Andrzeja W. Mężczyzna na podstawie sfałszowanych dokumentów, chciał uzyskać kredyt w wysokości 20 tys. zł.

Zatrzymany mężczyzna, posługując się sfałszowanymi dokumentami o zarobkach i zatrudnieniu chciał uzyskać kredyt w wysokości 20 tys. zł. Cała sprawa wyszła na jaw, gdy pracownicy banku weryfikujący dokumenty kredytowe doszukali się w nich nieprawidłowości, o których powiadomili Policję. Mężczyzna został zatrzymany w jednym z banków na terenie Pragi Północ w chwili, gdy pojawił się w banku, aby odebrać pieniądze.

W czasie późniejszych ustaleń policjanci dowiedzieli się przeszukując mieszkanie Andrzeja W., że na podstawie sfałszowanych dokumentów wyłudził on już w innym banku kredyt w wysokości 11 tys. złotych. Zatrzymany przyznał się, że sfałszowane dokumenty, którymi posługiwał się w bankach, zakupił na stadionie X-lecia.

Andrzej W. zostanie doprowadzony do prokuratury, z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!