Wczoraj o 23.30 policjanci zatrzymali 46 letnią Annę G., która jadąc swoim samochodem spowodowała kolizję. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że sprawczyni zdarzenia jest nietrzeźwa i ma ponad 2.8 promila alkoholu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wczoraj o 23.30 policjanci zatrzymali 46 letnią Annę G., która jadąc swoim samochodem spowodowała kolizję. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że sprawczyni zdarzenia jest nietrzeźwa i ma ponad 2.8 promila alkoholu. Dzisiaj zatrzymana odpowie za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji.

Do zdarzenia doszło wczoraj o 23.30 przy ul. Marszałkowskiej róg Królewskiej. Kierująca Fiatem Anna G. wjechała na sygnalizator świetlny. Do zgłoszonej kolizji, udała się załoga ruchu drogowego KSP.

Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze stwierdzili, że sprawcą kolizji jest kierująca samochodem Fiat, która wpadła na sygnalizator świetlny. W czasie prowadzonych czynności policjanci wyczuli od 46-letniej Anny G. zapach alkoholu. Postanowili sprawdzić stan trzeźwości kobiety, okazało się, że Anna G. ma ponad 2,8 promila alkoholu.

Samochód został odholowany, a nietrzeźwa właścicielka noc spędziła w izbie wytrzeźwień. Dzisiaj sprawczyni kolizji zostaną przedstawione zarzuty. Za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!