Ponad dwa promile alkoholu we krwi miał zatrzymany przez policjantów z Piaseczna 23- letni kierowca Michał W. Niewiele gorsze wyniki „wydmuchali” dwaj rowerzyści. Zbigniew K.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Ponad dwa promile alkoholu we krwi miał zatrzymany przez policjantów z Piaseczna 23- letni kierowca Michał W. Niewiele gorsze wyniki „wydmuchali” dwaj rowerzyści. Zbigniew K. zatrzymany w Słomczynie uzyskał prawie dwa promile. Jan B. zatrzymany w Woli Wągrodzkiej jechał rowerem z jednym promilem alkoholu we krwi. Cała trójka za brak rozwagi wkrótce odpowie przed sądem.

Do zatrzymania kierowcy VW Golfa doszło wczoraj tuż przed 13.00 na ul. Geodetów, w Piasecznie. Z informacją o wyczynach Michała W., jeżdżącego samochodem po sklepowym parkingu na alarmowy numer policji zadzwonili inni kierowcy, którzy na swojej drodze spotkali VW Golfa. Kierowca, co chwilę hamował, po czym ruszał z piskiem opon. Dzięki bieżącym informacjom policjanci szybko namierzyli auto. W trakcie kontroli Michał W. miał problemy z utrzymaniem się na nogach. Badanie alkomatem wykazało jednoznacznie, że mężczyzna nie powinien znaleźć się za kierownicą samochodu. Wynik kontroli trzeźwości 23- latka to ponad 2 promile. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Do kolejnych zatrzymań nietrzeźwych, tym razem rowerzystów, doszło również wczoraj. Policjanci z Konstancina w czasie służby patrolowej w Słomczynie zatrzymali Zbigniewa K. Mężczyzna, który miał prawie dwa promile alkoholu we krwi, jechał całą szerokością jezdni kołysząc się na boki. Za swoje wyczyny odpowie przed sądem w trybie przyśpieszonym.

Policjanci z Prażmowa zatrzymali wczoraj wieczorem nietrzeźwego rowerzystę w Woli Wągrodzkiej. Mężczyzna jechał wężykiem, kierując rowerem pozbawionym oświetlenia. Jan B. został przewieziony na posterunek. Badanie alkomatem wykazało 1 promil alkoholu we krwi.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!