Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KSP zatrzymali 31 letniego Piotra S., taksówkarza z Warszawy. Mężczyzna wpadł, bo proponował załatwienie za 5 tysięcy złotych koncesji ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją KSP zatrzymali 31 letniego Piotra S., taksówkarza z Warszawy. Mężczyzna wpadł, bo proponował załatwienie za 5 tysięcy złotych koncesji taksówkarskiej. Wpływy, na które się powoływał nie ustrzegły go przed zatrzymaniem przez funkcjonariuszy. Teraz grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Stołeczni policjanci zajmujący się walką z korupcją pracowali nad tą sprawą od pewnego czasu. Docierały do nich sygnały o nieuczciwym taksówkarzu, 31 letnim Piotrze S, który powołując się na swoje znajomości był w stanie załatwić koncesję na taryfę. Za taką usługę inkasował około 5 tysięcy złotych. Funkcjonariusze obserwowali mężczyznę i kiedy byli już pewni przystąpili do zatrzymania.

Po południu Piotr S. był w swoim mieszkaniu na Pradze Południe. Nie zdawał sobie sprawy, że cały czas był na oku funkcjonariuszy. W pewnym momencie do jego drzwi zapukali policjanci. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony wizytą stróżów prawa, nawet nie próbował uciekać. Piotr S. został natychmiast przewieziony do jednostki.

Sprawa jest rozwojowa. Teraz policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością i Korupcją ustalają, kto mógł skorzystać z usług nieuczciwego taksówkarza. Funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań. 31 letniemu Piotrowi S. za płatną protekcję grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!