Policjanci z Bemowa zatrzymali 25-letnią Urszula G. Kobieta próbowała wręczyć kontrolerom ZTM 30 zł „łapówki” za odstąpienie od nałożenia na nią mandatu za przejazd tramwajem bez ważnego biletu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z Bemowa zatrzymali 25-letnią Urszula G. Kobieta próbowała wręczyć kontrolerom ZTM 30 zł „łapówki” za odstąpienie od nałożenia na nią mandatu za przejazd tramwajem bez ważnego biletu. Dzisiaj zajmie się nią sąd.

Wszystko wydarzyło się około godziny 16:00. Funkcjonariusze z komendy na warszawskim Bemowie otrzymali wezwanie na ulicę Powstańców Śląskich. Na miejscu zastali pracowników ZTM oraz 25 letnią Urszula G. Kontrolerzy poinformowali policjantów, że w trakcie sprawdzania biletów w tramwaju, jedna z podróżujących kobiet, oświadczyła, iż nie posiada biletu. W zamian zaproponowała im 30zł za odstąpienie od nałożenia na nią mandatu za przejazd tramwajem bez ważnego biletu. Kontrolerzy nie przystali jednak na propozycję młodej kobiety i natychmiast wezwali na miejsce Policję. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę. Dzisiaj 25 letnią Urszulą G. zajmie się sąd.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!