Funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji wspólnie z policjantami z warszawskiego Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 60 - letniego Donalda P., poszukiwanego od dwóch lat listem gończym.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji wspólnie z policjantami z warszawskiego Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 60 - letniego Donalda P., poszukiwanego od dwóch lat listem gończym. Mężczyzna poszukiwany za produkcję narkotyków wpadł dziś z samego rana w mieszkaniu na terenie Saskiej Kępy.

Warszawscy policjanci z Centralnego Biura Śledczego i Komendy Stołecznej uzyskali informację operacyjną o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Saskiej Kępy może ukrywać się groźny przestępca. Lokal został objęty obserwacją. Wkrótce funkcjonariusze mieli pewność, że w środku ktoś przebywa. Dzisiaj rano podjęto decyzję o wejściu do mieszkania.

Podczas akcji policjanci zatrzymali 60- letniego Donalda P. Mężczyzna poszukiwany był od dwóch lat listem gończym za produkcję narkotyków w znacznych ilościach.

Donald P. został przewieziony do Aresztu Śledczego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!