Prawie 3 promile alkoholu we krwi miał zatrzymany przez bemowskich policjantów pijany kierowca. 24-letni Jarosław N. jadąc z nadmierną prędkością i „po kieliszku” nie zapanował nad pojazdem i uderzył w ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Prawie 3 promile alkoholu we krwi miał zatrzymany przez bemowskich policjantów pijany kierowca. 24-letni Jarosław N. jadąc z nadmierną prędkością i „po kieliszku” nie zapanował nad pojazdem i uderzył w zaparkowanego przy ulicy poloneza. Ponadto nie posiadał prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i obowiązkowego ubezpieczenia.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj ok. godz. 21:00 przy ul. Wyki. Jadący z nadmierną prędkością kierowca poloneza nie zapanował nad autem i z dużą siłą, uderzył w zaparkowanego przy ulicy innego poloneza. Świadkowie zdarzenia błyskawicznie wezwali na miejsce policyjną załogę.

Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę kolizji, 24-letniego Jarosława N. Mężczyzna nie dość, że podróżował bez dokumentów: prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego, OC to jeszcze pod znacznym wpływem alkoholu. Badanie wykazało u niego 2,7 promili alkoholu we krwi. Wkrótce jego sprawa zostanie skierowana do sądu. Grożą mu 2 lata więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!