Wywiadowcy zatrzymali 33- letniego Adama G. Mężczyzna wpadł w związku z posiadaniem środków odurzających. Heroinę ukrył w swojej kuli ortopedycznej. Sądził, że tam policjanci nie znajdą narkotyków.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wywiadowcy zatrzymali 33- letniego Adama G. Mężczyzna wpadł w związku z posiadaniem środków odurzających. Heroinę ukrył w swojej kuli ortopedycznej. Sądził, że tam policjanci nie znajdą narkotyków. Jak widać bardzo się mylił. Nie tylko nie uniknął zatrzymania, ale również odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwo.

Policjanci z wywiadu otrzymali informację od obywatela, który twierdził, że przed chwilą przy ulicy Wandy doszło do transakcji narkotykowej. Zgłaszający twierdził, że dealer oddalił się już, natomiast kupujący z kolegą kręcą się jeszcze w okolicy. Dodał również kilka szczegółów wyglądu mężczyzn.

Na tej podstawie wywiadowcy bardzo szybko namierzyli opisywane osoby. Jeden z nich, zgodnie z informacją poruszał się przy pomocy kul, drugi zaś miał złamaną rękę.

Wywiadowcy od razu przystąpili do działania. Mężczyźni udawali bardzo zaskoczonych i zupełnie nie rozumieli powodu, dla którego policjanci się ich „czepiają”, jak to nazwali. Po upływie kilku chwil zdziwienie i pewność siebie zniknęły z twarzy 33- letniego Adama G. Sądził, że jeśli ukrył narkotyki w kuli ortopedycznej to może być zupełnie spokojny, że sprawa nie wyjdzie na jaw. Widać bardzo się pomylił. Wywiadowcy bardzo szybko znaleźli zawiniątko z zawartością brunatnego proszku wciśnięte w jedną z kul.

Adam G. został zatrzymany. Po przeprowadzeniu testu okazało się, że jest to heroina.



Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dochodzeniowcy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. 33- latek był już w przeszłości karany za to samo przestępstwo. Grożą mu 3 lata więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!