Wczoraj w jednym ze sklepów na warszawskim Powiślu policjanci zatrzymali 19-letnią Patrycję M, która podejrzewana jest o kradzieże w tym sklepie. W czasie przeszukania znaleziono przy niej portfel należący do ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj w jednym ze sklepów na warszawskim Powiślu policjanci zatrzymali 19-letnią Patrycję M, która podejrzewana jest o kradzieże w tym sklepie. W czasie przeszukania znaleziono przy niej portfel należący do kierowniczki placówki handlowej. Młoda kobieta usłyszy zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat więzienia.


Wczoraj około 21.00 do jednego ze sklepów na Powiślu wezwana została policyjna załoga. Pracownicy ochrony zatrzymali młodą dziewczynę, która tydzień wcześniej ukradła kosmetyki. Wtedy nie została zatrzymana, ale na kamerze monitoringu sklepowego zarejestrowana została kradzież.

Po zatrzymaniu policjanci przeszukali 19-letnią Patrycję M. Znaleziono przy niej portfel należący do kierowniczki sklepu. Dziewczyna przyznała się do kradzieży. Śródmiejscy śledczy badający sprawę sprawdzą, czy zatrzymana nie ma na swoim koncie więcej tego typu kradzieży. Za czyn, którego się dopuściła grozi jej do 5 lat więzienia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!