Policjanci z bielańskiej komendy szukają 33-letniego Jarosława Iwańczuka, który od 2003 roku ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z bielańskiej komendy szukają 33-letniego Jarosława Iwańczuka, który od 2003 roku ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Podejrzany jest między innymi o dokonanie zabójstwa przy użyciu broni palnej. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z sekcji kryminalnej komendy na Bielanach szukają 33-letniego Jarosława Iwańczuka. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową dla Warszawy Żoliborza. Od 2003 roku ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna podejrzewany jest o dokonanie w 2003 roku, w Warszawie, zabójstwa przy użyciu broni palnej oraz naruszenie czynności ciała innej osoby.

Poszukiwany mężczyzna ma około 176-180 cm wzrostu, sylwetkę szczupła, twarz owalną, włosy krótkie, blond, oczy ciemne, nos duży prostolinijny, uszy średnie.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego przestępcy, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami (0 22) 603 71 61, (0 22) 603 19 54, (0 22) 603 71 55, (0 22)( 603 71 56), całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej policja.warszawa5@op.pl.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: