Wczoraj wieczorem Policjanci z OP Komendy Stołecznej zatrzymali na gorącym uczynku młodego mężczyznę usiłującego włamać się do jednej z altanek na ul. Dywizjonu 303. Sławomir K.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wczoraj wieczorem Policjanci z OP Komendy Stołecznej zatrzymali na gorącym uczynku młodego mężczyznę usiłującego włamać się do jednej z altanek na ul. Dywizjonu 303. Sławomir K. wpadł w momencie, gdy próbował wyważyć drzwi łomem. Okazało się, że to nie jego pierwsze włamanie, 28-latek był już poszukiwany za inne kradzieże.


Wczoraj około godzinie 2100 policjanci z OP pełniąc służbę na ul. Dywizjonu 303 zauważyli młodego mężczyznę kręcącego się w pobliżu znajdujących się tam altanek. Nagle mężczyzna wyjął duży łom i zaczął wyważać drzwi w altance. Policjanci natychmiast ruszyli w jego stronę. Złodziej wszedł do środka, ale po chwili zauważył zbliżających się funkcjonariuszy. Zaczął uciekać. Po kilkunastometrowej pogoni policjanci dogonili włamywacza. 28-letni Sławomir K. trafił do aresztu na Bemowie. Okazało się, że jest poszukiwany za kradzieże. Policjanci sprawdzą teraz czy zatrzymany Sławomir K. ma coś wspólnego z innymi włamaniami, jakie miały miejsce w ostatnim czasie przy ul. Dywizjonów 303. Za popełniony czyn grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!