Policjanci ze Śródmieścia i wydziału wywiadowczo-patrolowego Komendy Stołecznej zatrzymali kolejne osoby, które próbowały wyłudzić kredyty bankowe. Maria K. chciała uzyskać kredyt, w wysokości 10 tysięcy złotych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci ze Śródmieścia i wydziału wywiadowczo-patrolowego Komendy Stołecznej zatrzymali kolejne osoby, które próbowały wyłudzić kredyty bankowe. Maria K. chciała uzyskać kredyt, w wysokości 10 tysięcy złotych. Wojciech G. i Grzegorz M. wnioskowali o kredyty na 20 tysięcy złotych każdy. Dwojgu pierwszych oszustów grozi kara 5 lat więzienia. Trzeci może trafić za kratki nawet na 8 lat.

Policjanci ze Śródmieścia, zwalczający przestępczość gospodarczą, zatrzymali wczoraj około godz. 10:30, w jednym z banków, 20-letnią Marię K. Kobieta starała się o kredyt, w wysokości 10 tysięcy złotych. W złożonym przez siebie oświadczeniu o miejscu i sposobie zatrudnienia, zamieściła jednak nieprawdziwe dane. Za takie samo przestępstwo, dwie godziny później, w innym banku został zatrzymany Wojciech G. 48-latek chciał uzyskać kredyt, w wysokości 20 tys. zł. Obojgu zatrzymanym, za złożenie nierzetelnego oświadczenia we wniosku kredytowym, grozi kara do 5 lat więzienia.

W trzecim przypadku policjanci, z wydziału wywiadowczo-patrolowego KSP, zatrzymali 24-letniego Grzegorza M., który na podstawie sfałszowanych dokumentów o zarobkach i zatrudnieniu chciał dostać kredyt, w wysokości 20 tys. zł. Mężczyźnie grozi odpowiedzialność karna do lat 8.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!