Minister spraw wewnętrznych Ukrainy Jurij Łucenko, spotkał się dziś w Komendzie Stołecznej Policji z komendantem stołecznym insp. Jackiem Olkowiczem oraz z kierownictwem komendy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Minister spraw wewnętrznych Ukrainy Jurij Łucenko, spotkał się dziś w Komendzie Stołecznej Policji z komendantem stołecznym insp. Jackiem Olkowiczem oraz z kierownictwem komendy. Omówiono metody walki z przestępczością, zadania wykonywane w ramach codziennej służby oraz wspólne przygotowanie przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2012.

Dzisiaj rano w Komendzie Stołecznej Policji odbyło się spotkanie delegacji z Ukrainy, na czele której stał minister spraw wewnętrznych Jurij Łucenko, , z komendantem stołecznym insp. Jackiem Olkowiczem oraz kierownictwem komendy. W sali konferencyjnej Stołecznego Stanowiska Kierowania omówiono najważniejsze kwestie dotyczące zwalczania przestępczości, poprawy bezpieczeństwa, zadań wykonywanych w ramach codziennej służby oraz przygotowaniu przed Euro 2012. Delegaci zwiedzili Stanowisko Wspomagania Dowodzenia, nowoczesne centrum dowodzenia, z którego oficerowie dyżurni dyslokują patrole na terenie całej Warszawy.

Następnym etapem spotkania było zwiedzenie komendy rejonowej na warszawskiej Woli. Dzięki temu nasi goście mogli zobaczyć jak wygląda codzienna służba funkcjonariuszy z tej jednostki. Delegaci zobaczyli także „Niebieski Pokój”, – czyli miejsce, w którym policjanci rozmawiają z nieletnimi ofiarami przemocy, czy sprawcami przestępstw. Na Woli zaprezentowano im także punkt recepcyjny i omówiono zmiany w sposobie kontaktów z obywatelami.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!