Nowodworscy policjanci poszukują świadków brutalnego pobicia 52-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło na ul. Bohaterów Modlina w Nowym Dworze, 16 marca br. między 13:00 a 13:40.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Nowodworscy policjanci poszukują świadków brutalnego pobicia 52-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło na ul. Bohaterów Modlina w Nowym Dworze, 16 marca br. między 13:00 a 13:40. Kryminalni zatrzymali jednego z podejrzewanych o to przestępstwo, jest nim 29-letni mieszkaniec Nowego Dworu.

Wszystko zaczęło się 16 marca 2008 roku między 13:00 a 13:40 na ul. Bohaterów Modlina przy sklepie mięsnym. Wtedy to sprawcy brutalnie pobili mężczyznę. Jak ustalili policjanci dwóch sprawców najprawdopodobniej zażądało od pokrzywdzonego pieniędzy w kwocie 2,50 zł. Mężczyzna odmówił im i to zapewne było przyczyną agresji. Sprawcy bili i kopali go po całym ciele, a następnie pozostawili zakrwawionego na chodniku. Pobitego przewieziono do szpitala, gdzie w ciężkim stanie nadal przebywa.

Praca policjantów szybko przyniosła efekt, funkcjonariusze zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzewanego o pobicie. Jednocześnie nowodworscy policjanci zwracają się z apelem do świadków zdarzenia oraz wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców i okoliczności zdarzenia o skontaktowanie się z Policją, nr tel. (0-22) 775-22-02.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!