Poszukujemy świadków wypadków drogowych, do których doszło w Warszawie w dniach 21 lutego i 12 kwietnia. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń, proszone są o kontakt z ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Poszukujemy świadków wypadków drogowych, do których doszło w Warszawie w dniach 21 lutego i 12 kwietnia. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji przy ulicy Waliców 15.

21 lutego w Warszawie około godziny 17:30 na skrzyżowaniu Al. Niepodległości z Różyckiego kierowca Renault Megane podczas cofania potrącił starszą kobietę.

12 kwietnia w Warszawie około godziny 15:40 na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z Chałubińskiego motorniczy tramwaju linii 7 zmusił do hamowania kierowcę autobusu linii 128. W wyniku tego zdarzenia jedna z pasażerek autobusu przewróciła się i doznała obrażeń ciała.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji przy ulicy Waliców 15 tel. 022 603 - 77 - 55.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!