Śródmiejscy policjanci zatrzymali 52-letniego Ireneusza S. Mężczyzna opiekował się swoim 2-letnim synkiem mając ponad 2 promile alkoholu w organiźmie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Śródmiejscy policjanci zatrzymali 52-letniego Ireneusza S. Mężczyzna opiekował się swoim 2-letnim synkiem mając ponad 2 promile alkoholu w organiźmie. Teraz pijany ojciec odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem grodzkim. O losach dziecka zadecyduje sąd rodzinny.

Policjanci z warszawskiego śródmieścia otrzymali wezwanie do mieszkania przy ulicy Koźmińskiej. Z otrzymanej informacji wynikało, że znajdował się tam nietrzeźwy mężczyzna, sprawujący opiekę nad swoim 2-letnim synkiem. Funkcjonariusze w szybkim czasie dotarli pod wskazany adres. Ich oczom ukazał się kompletnie pijany ojciec dziecka. W mieszkaniu przebywał również mały chłopiec.

Ireneusz S. został przewieziony do komendy przy ulicy Wilczej. Tam zbadano go alkomatem. Okazało się, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organiźmie. Szybka reakcja ludzi i interwencja policjantów uchroniła dziecko przed mogącym wystąpić w tej sytuacji zagrożeniem. Nieodpowiedzialny rodzic odpowie za swoje zachowanie przed sądem grodzkim. Sprawą zajmie się również sąd rodzinny, który zadecyduje o dalszym losie chłopca.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!