Wilanowscy policjanci przed północą interweniowali w miejscowej restauracji. Nie doszło tam do żadnej bójki ani innej niepokojącej sytuacji. 28-letni klient lokalu, zjadł obfity posiłek, a gdy przyszło do zapłaty ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Wilanowscy policjanci przed północą interweniowali w miejscowej restauracji. Nie doszło tam do żadnej bójki ani innej niepokojącej sytuacji. 28-letni klient lokalu, zjadł obfity posiłek, a gdy przyszło do zapłaty zaczęły się kłopoty. Rafał D. nie miał przy sobie gotówki, a karta przy pomocy której chciał uregulować rachunek, była bez pokrycia. Mężczyzna będzie odpowiadał teraz przed sądem grodzkim.

Cała ta sytuacja miała miejsce w jednej z restauracji na terenie Wilanowa. Do lokalu na posiłek przyszedł 28-letni mężczyzna. Lista jego zamówienia nie była wcale krótka. Trzy butelki napoju gazowanego, kawa, chlebowe kulki z pięcioma sosami, piwo, pizza i do tego sałatka. Cały zestaw wart ponad 113 złotych szybko zniknął ze stołu. Równie prędko przyszedł czas na uregulowanie rachunku.

Niestety Rafał D. nie posiadał przy sobie gotówki. Na jego nieszczęście karta, którą chciał zapłacić, nie miała pokrycia. To wzbudziło podejrzenia obsługi restauracji, która o pomoc poprosiła wilanowskich policjantów.

Policjanci po wykonaniu w tej sprawie wszystkich czynności, materiały przekażą do Sądu Grodzkiego. Jeżeli okaże się, że 28-latek do restauracji przyszedł z góry powziętym zamiarem nieuregulowania rachunku, za to wykroczenie przed sądem odpowie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!