Dzielnicowi z Mińska Mazowieckiego zajmujący się sprawą włamania do ośrodka wypoczynkowego w Mariance, namierzyli i zatrzymali czterech sprawców kradzieży. Mariusz W., Rafał C., Damian M. i Kamil K.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Dzielnicowi z Mińska Mazowieckiego zajmujący się sprawą włamania do ośrodka wypoczynkowego w Mariance, namierzyli i zatrzymali czterech sprawców kradzieży. Mariusz W., Rafał C., Damian M. i Kamil K. zabrali z magazynu elektronarzędzia i gaśnice o wartości prawie 2 tysięcy złotych. Mężczyźni przyznali się do dokonania przestępstwa i poddali dobrowolnie karom.

Informację o włamaniu i kradzieży przekazała mińskim policjantom kierownicza ośrodka, która 19 listopada rano zgłosiła się do komendy. Sprawcy zabrali z magazynu elektronarzędzia i gaśnice o wartości prawie 2 tysięcy złotych. Wiadomość o przestępstwie została przekazana do dzielnicowych, którzy w krótkim czasie wytypowali prawdopodobnych sprawców. Mariusz W. (21 lat), Rafał C. (18 lat), Damian M. (22 lata) i Kamil K. (19 lat) nie spodziewali się, że zostaną tak szybko namierzeni. Mężczyźni nie zdołali jeszcze pozbyć się „fantów”. Wszystkie przedmioty znaleziono w miejscu zamieszkania jednego z nich.

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem. Wszyscy mężczyźni poddali się dobrowolnie karom, 1 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata i tysiączłotowym grzywnom. Skradzione narzędzia i gaśnice trafiły z powrotem do ośrodka.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!