Najpierw zaatakowała 25-letnia Agnieszka W. Potem przyłączyli się jej dwaj koledzy. Cała trójka następnie odebrała przechodzącemu mężczyźnie odtwarzacz MP3, portfel i 100 złotych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Najpierw zaatakowała 25-letnia Agnieszka W. Potem przyłączyli się jej dwaj koledzy. Cała trójka następnie odebrała przechodzącemu mężczyźnie odtwarzacz MP3, portfel i 100 złotych. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Policjanci z Ursynowa podczas przeszukania mieszkania jednego z zatrzymanych odnaleźli skradzione przedmioty.

Do zdarzenia doszło około 17.00 na warszawskim Ursynowie. Na jednej z klatek schodowych przy Herbsta 25-letnia Agnieszka W. zaczepiła przechodzącego mężczyznę. Po krótkiej wymianie zdań uderzyła go w twarz. W momencie, gdy zaskoczony młody człowiek chwycił ją za rękę podbiegło do niego dwóch kompanów kobiety. Arkadiusz W. (30 lat) i Waldemar K. (23 lata) zaczęli go bić i kopać. Z kieszeni kurtki ukradli mu portfel, 100 złotych i odtwarzacz MP3, po czym schronili się w jednym z mieszkań. Świadkowie zdarzenia wezwali natychmiast policję. Już po chwili na miejscu byli mundurowi. Szybko ustalili przebieg zdarzenia i udali się w ślad za rozbójnikami.

Agnieszka W., Arkadiusz W. i Waldemar K. wpadli po chwili. W mieszkaniu, w którym zostali zatrzymani policjanci odnaleźli skradziony odtwarzacz MP3 i stuzłotowy banknot. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają dochodzeniowcy z komisariatu przy Janowskiego. Przypominamy, że za rozbój grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!