Z Dwóch 18-latków zostało przyłapanych na kradzieży w sklepie. Rafał P. i Emil K. nie wiedząc, że są obserwowani przez personel marketu, próbowali wynieść ze sklepu dwa aparaty cyfrowe.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Z
Dwóch 18-latków zostało przyłapanych na kradzieży w sklepie. Rafał P. i Emil K. nie wiedząc, że są obserwowani przez personel marketu, próbowali wynieść ze sklepu dwa aparaty cyfrowe. Przy wyjściu czekali jednak już na nich pracownicy ochrony. O wszystkim powiadomili miejscową policję. Kilka minut później obaj sprawcy zostali przewiezieni do komendy powiatowej w Piasecznie.

Wczoraj popołudniu policjanci otrzymali informację o dwóch młodych mężczyznach złapanych przez pracowników ochrony w jednym z marketów na terenie Piaseczna. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zatrzymali dwóch 18-latków, Rafała P. i Emila K. Jak wynikało z relacji personelu sklepu i pracowników ochrony, najpierw jeden, potem drugi próbowali wynieść aparaty fotograficzne. Każdy wart był 329 zł.

Obu młodych ludzi natychmiast przewieziono do komendy powiatowej w Piasecznie. Zostali przesłuchani. Dzisiaj sprawa 18-latków zostanie skierowana do sądu w trybie przyśpieszonym. Sprawcom grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!