Policjanci z komisariatu rzecznego w kilka minut po otrzymaniu informacji o zdarzeniu wyłowili z Wisły mężczyznę, który wpadł do wody w okolicy Żerania. Wszystko rozegrało się błyskawicznie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z komisariatu rzecznego w kilka minut po otrzymaniu informacji o zdarzeniu wyłowili z Wisły mężczyznę, który wpadł do wody w okolicy Żerania. Wszystko rozegrało się błyskawicznie. Tylko dzięki sprawnie przeprowadzonej akcji funkcjonariuszy mężczyznę udało się uratować.

Kilkanaście minut po 9:00 do policjantów z komisariatu rzecznego dotarła informacja o mężczyźnie, który wpadł do Wisły. Wszystko działo się w okolicy mostu Grota – Roweckiego. Natychmiast w tamten rejon została wysłana załoga patrolowa. Funkcjonariusze przeczesywali teren, kiedy w pewnym momencie zauważyli na wodzie unoszące się ciało. Od razu wciągnęli mężczyznę na pokład. Wyłowiony nie dawał oznak życia, niewyczuwalny był oddech ani tętno. Mimo to policjanci nie dali za wygraną – dalej walczyli o jego życie. Wezwali na miejsce załogę pogotowia ratunkowego. Już na brzegu, po kilku minutowej reanimacji, lekarz przywrócił akcje serca. Mężczyzna natychmiast trafił do szpitala.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!