Piotr R. od czerwca ubiegłego roku był poszukiwany listem gończym przez prokuraturę rejonową w Legionowie za rozbój. Policjanci byli już tylko o krok od jego zatrzymania.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Piotr R. od czerwca ubiegłego roku był poszukiwany listem gończym przez prokuraturę rejonową w Legionowie za rozbój. Policjanci byli już tylko o krok od jego zatrzymania. 32-latek zdając sobie z tego sprawę, sam oddał się w ręce funkcjonariuszy.

Od ponad siedmiu miesięcy, legionowscy policjanci szukali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości Piotra R. Policyjna „pętla” zacieśniała się coraz bardziej. 32-latek wiedział doskonale ze jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu.

Mężczyzna już wcześniej wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Był notowany w policyjnych kartotekach za kradzieże i włamania. Tym razem miał do odbycia karę 2 lat i 6 miesięcy za rozbój. Piotr R. podjął decyzję o dobrowolnym zgłoszeniu się do komendy i oddaniu się w ręce miejscowych stróżów prawa. Po zatrzymaniu został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzony wyrok.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!