Brutalnego złodzieja czekoladek na ul. Rabsztyńskiej zatrzymali policjanci z Woli. 22-letni Adam L. w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Górczewskiej ukradł słodycze.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Brutalnego złodzieja czekoladek na ul. Rabsztyńskiej zatrzymali policjanci z Woli. 22-letni Adam L. w jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Górczewskiej ukradł słodycze. Obezwładnił go przypadkowy przechodzień, który zwrócił uwagę na młodego człowieka szarpiącego i ciągnącego za szyję kobietę.

Dochodziła godzina 18.00, gdy kierowniczka sklepu zul. Górczewskiej na warszawskiej Woli zauważyła na ekranie wewnętrznego monitoringu mężczyznę, chowającego pod kurtkę pudełka z czekoladkami.

Kobieta ruszyła w pogoń za złodziejem, gdy ten był już przed sklepem. Złapała mężczyznę za rękę i poprosiła o oddanie skradzionych artykułów. Złodziej jednak zaczął się wyrywać. Złapał kobietę za szyję i wlecząc po chodniku, ciągnął w stronę ulicy Rabsztyńskiej. Kobieta robiła wszystko by się uwolnić, jednak złodziej był silniejszy. Gdy oboje dotarli do bramy wjazdowej w ul. Rabsztyńską, całą sytuację spostrzegł przypadkowy przechodzień. Obezwładnił i powalił złodzieja na ziemię. Wezwani na miejsce funkcjonariusze zatrzymali amatora czekoladek. 22-letni Adam L. trafił do wolskiej komendy. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!