Śródmiejscy policjanci zatrzymali wczoraj po południu 32 letnią Iwonę M. i 36 letniego Ryszarda K., którzy opiekowali się dwójką swoich dzieci będąc pod znacznym wpływem alkoholu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Śródmiejscy policjanci zatrzymali wczoraj po południu 32 letnią Iwonę M. i 36 letniego Ryszarda K., którzy opiekowali się dwójką swoich dzieci będąc pod znacznym wpływem alkoholu. Maluchy trafiły pod opiekę innych członków rodziny, a nieodpowiedzialni rodzice do izby wytrzeźwień. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Wczoraj po południu ok. godziny 16.50 policjanci ze śródmiejskiej patrolówki dostali wezwanie do awantury domowej w jednym z mieszkań w przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Na miejscu okazało się, że patrol wezwał jeden z sąsiadów, który usłyszał odgłosy awantury i płaczące wśród zgiełku dziecko. Policjanci wchodząc do mieszkania zastali w nim nietrzeźwych rodziców i dwoje małych dzieci - jedno niecały rok, a drugie dziecko ponad dwa latka. Pijani rodzice z wynikiem ok. 2 promili noc spędzili w izbie wytrzeźwień. Dziećmi zaopiekował się kuzyn. Sprawą w najbliższym czasie zajmie się sąd rodzinny. Czynności prowadzi Komenda Rejonowa Policji Warszawa I.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!